Katlin-Vainola

Kätlin Vainola

Autor ja toimetaja

Kätlin Vainola on lastekirjanik. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikoolis eesti filoloogia eriala, töötanud emakeele ja kirjanduse õpetajana ning õppematerjalide autori ja toimetajana. Kätlin on Mauruse 2. klassi õppekomplekti tegevuspaiga Jutulinna looja, kõikide materjalide toimetaja ning eesti keele õpikute autor.

  Elina-Sildre

  Elina Sildre

  Illustraator

  Elina Sildre tegutseb vabakutselise illustraatori ja koomiksikunstnikuna. Ta on teinud illustratsioone enam kui kolmekümnele raamatule ja mitmetele perioodilistele lasteväljaannetele. Elina illustreerib kõiki Mauruse 2. klassi õppematerjale, kus tegutsevad vahvad Jutulinna tegelased.

   Kaja-Kivisikk

   Kaja Kivisikk

   Autor

   Kaja Kivisikk on töötanud enam kui 30 aastat Tartu Descartes’i Koolis klassiõpetajana. 2013. aastal tunnustati Kajat Tartu linna aasta õpetaja tiitliga.

    Regina-Reinup

    Regina Reinup

    Autor

    Regina Reinup on kogenud matemaatikaõpetaja, kelle õpingud Tallinna ülikooli doktorantuuris on keskendunud matemaatika didaktikale. Regina on kirjastuse Maurus matemaatika õppematerjalide toimetaja.

     profile-placeholder

     Maarika Männil

     Autor

     Maarika Männil on bioloog, kauane bioloogia ja loodusõpetuse õpetaja. Juhendanud vabariigi teaduspreemiaga auhinnatud õpilastöid ja rahvusvaheliste olümpiaadide laureaate, 2011. aastal tunnustati Maarikat Järvamaa aasta õpetaja tiitliga. Maarika on loodusõpetuse tööraamatu autor.

      Ulle-Saalik

      Ülle Säälik

      Autor

      Ülle Säälik on haridusteaduste doktor, Tartu Ülikooli Narva Kolledži psühholoogia ja pedagoogika lektor. Töötanud 14 aastat C.R.Jakobsoni nim Torma Põhikoolis inimeseõpetuse ja inglise keele õpetajana. On olnud mitmete maakondlike ning üle-eestiliste inimeseõpetuse olümpiaadi tööde koostaja. Ta on Mauruse 3. klassi inimeseõpetuse tööraamatu üks autoritest.

       profile-placeholder

       Riina Meidla

       Autor

       Riina Meidla on Märjamaa Gümnaasiumi inimeseõpetuse ja võõrkeelte õpetaja. Ta on inimeseõpetuse vabariikliku olümpiaadi ülesannete koostaja ja õppevara retsensent. Ta on Mauruse 3. klassi inimeseõpetuse tööraamatu üks autoritest.