Katlin-Vainola

Kätlin Vainola

Autor ja toimetaja

Kätlin Vainola on lastekirjanik. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikoolis eesti filoloogia eriala, töötanud emakeele ja kirjanduse õpetajana ning õppematerjalide autori ja toimetajana. Kätlin on Mauruse 2. klassi õppekomplekti tegevuspaiga Jutulinna looja, kõikide materjalide toimetaja ning eesti keele õpikute autor.

  Elina-Sildre

  Elina Sildre

  Illustraator

  Elina Sildre tegutseb vabakutselise illustraatori ja koomiksikunstnikuna. Ta on teinud illustratsioone enam kui kolmekümnele raamatule ja mitmetele perioodilistele lasteväljaannetele. Elina illustreerib kõiki Mauruse 2. klassi õppematerjale, kus tegutsevad vahvad Jutulinna tegelased.

   Merily-Piht

   Merily Piht

   Autor

   Merily Piht on lõpetanud Tallinna Ülikooli ja töötanud algklasside õpetajana. Koos Sirje Pihtiga on ta loonud erinevaid õppemänge ja -materjale, mida kasutatakse paljudes koolides. 2010. aasta “Ajujahi” konkursil saavutas Merily auhinnalise kolmanda koha.

    Sirje-Piht

    Sirje Piht

    Autor

    Sirje Piht on Tallinna Ülikooli Haridusteaduste Instituudi õppejõud. Ta on kogenud esimese kooliastme matemaatika õppekirjanduse ja I ja II kooliastme metoodiliste käsiraamatute autor.

     Evelin-Sulaoja

     Evelin Sulaoja

     Autor

     Evelin Sulaoja on Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi klassiõpetaja. Ta on praktiseerinud oma klassis edukalt kaks aastat kiusamisvastast programmi “Kiusamisest vaba lasteaed ja kool” ning jaganud MTÜ Lastekaitse Liidu koolitustel häid praktilisi teadmisi ka teistele õpetajatele.

      Tiina-Stamm

      Tiina Stamm

      Autor

      Tiina Stamm on kauaaegne algklasside õpetaja ja töötab praegu Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis õppealajuhatajana.

       Kaja-Kivisikk

       Kaja Kivisikk

       Autor

       Kaja Kivisikk on töötanud enam kui 30 aastat Tartu Descartes’i Koolis klassiõpetajana. 2013. aastal tunnustati Kajat Tartu linna aasta õpetaja tiitliga.

        Olga

        Olga Schihalejev

        Autor

        Olga Schihalejev töötab Tartu Ülikoolis religioonipedagoogika dotsendina. Ta on töötanud ka usundiõpetuse õpetajana, viimati Viljandi Carl Robert Jakobsoni nimelises Gümnaasiumis, kus õpetas ainet alates 2. klassist kuni abiturientideni.

         Nete-Tutsu

         Nete Tutsu

         Autor

         Nete Tutsu on lõpetanud Religioonipedagoogika magistrantuuri Usuteaduse Instituudis ja töötanud Viimsi koolis kultuuriloo õpetajana.

          MICHEL HOUET LIEGE BELGIUM FOR ULG - UNIVERSITY OF LIEGE

          Greete Palksaar

          Autor

          Greete Palksaar on töötanud usuõpetuse õpetajana algklassides. Ta on lõpetanud Tartu Ülikoolis religioonipedagoogika magistrantuuri ja tal on teoloogia bakalaureusekraad.

           Helene-Toivanen

           Helene Toivanen

           Autor

           Helene Toivanen on lõpetanud Tartu Ülikooli usuteaduskonna religioonipedagoogika eriala ja töötanud usundiõpetuse õpetajana nii eesti kui ka soome koolis. Praegu õpetab ta Eestis elavaid soome lapsi esimesest kuni üheksanda klassini.

            default

            Aleksandra Sooniste

            Autor

            Aleksandra Sooniste on Tartu Katoliku Hariduskeskuse sotsiaalainete ja usundiõpetuse õpetaja. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli usuteaduskonnas magistriõpingud religioonipedagoogika alal. Tema peamiseks erialaseks uurimisvaldkonnaks on konstruktivistlik õpikäsitlus ja probleemõpe.

             Liivia-Kivit

             Liivia Kivit

             Autor

             Liivia Kivit on Tallinna Ühisgümnaasiumi pedagoog-metoodik. 2008. aastal tunnustati Liiviat Tallinna aasta õpetaja tiitliga. Ta on kaasa löönud mitmetes erinevates projektides ja juhtinud aastaid algklasside teatriprojekti KRÕF.